понеділок, 17 липня, 2017, 10:46 Регіони
На Закарпатті відбувся патріотичний фестиваль учасників АТО
На Закарпатті відбувся патріотичний фестиваль учасників АТО
На Закарпатті відбувся патріотичний фестиваль учасників АТО

В Ужанському національному природному парку зібралися кілька сотень учасників бойових дій на Донбасі, а також їхні рідні, друзі, волонтери.

У програмі фестивалю «Загартовані війною», який організатори вирішили зробити щорічним, – концертна програма, спортивні змагання, розповіді про події в зоні бойових дій тощо.

Короткочасна літня злива не стала на заваді заходу, який зібрав людей із різних куточків області. Гостем фестивалю став і  глова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, котрий побачив тут бійців, із якими зустрічався в 2014 – 2015 роках, коли очолював Луганську обласну військово-цивільну адміністрацію.

«Було дуже приємно побачити хлопців, котрих зустрічав у крайніх точках на лінії розмежування. У квітні 2015 р. ми разом із головою правління «Ощадбанку» Андрієм Пишним побували в Новотошківці (селище в Попаснянському району Луганської області, яке сильно постраждало від обстрілів бойовиків) і на 29-му блокпості, що на автошляху Бахмутка. Після цього А. Пишний передав грошовий сертифікат на ремонт даху школи в Новотошківці, а також тепловізори й генератор для бійців 29-го блокпосту. Кількох хлопців, котрі служили тоді в Новотошківці, на 29-му і 31-му блокпостах, я зустрів на теперішньому фестивалі. Це стало дуже приємним сюрпризом для нас усіх» – повідомив  Г. Москаль на своєму офіційному сайті.

Г. Москаль поспілкувався з бійцями у неформальній обстановці, подякував їм за патріотизм і побажав більше хороших приводів зустрічатися в мирній обстановці.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 02:07:47