понеділок, 17 липня, 2017, 13:49 Суспільство
МОН дозволило окремим абітурієнтам подавати паперові заяви
Абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН
Абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання. Фото: Прилепа Олександр/УНІАН

Міністерство освіти і науки дозволило подавати заяви до вишів у паперовій формі тим вступникам, які з технічних причин не можуть створити електронні кабінети.

Відповідного листа міністерство розіслало керівникам усіх вищих навчальних закладів України, передає УНІАН.

Так, з 15 липня 2017 року абітурієнти можуть подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії ВНЗ буде перевірена неможливість створення електронного кабінету. За результатами робочого дня приймальна комісія вишу має надсилати до ДП «Інфоресурс» таблицю встановленого зразка з даними вступників.

«Рішення було ухвалено, насамперед, для того, щоб заяви встигли подати ті вступники, які вже зараз мають проходити творчі конкурси. Адже із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників наразі трапляються окремі випадки відмови в реєстрації електронних кабінетів, пов’язані з розбіжностями в реєстраційних даних», – повідомили в МОН.

У відомстві також підкреслили, що можливість подання паперових заяв поширюється лише на тих вступників, які через певні неспівпавдіння в системі не можуть зареєструвати електронні кабінети. За інформацією ДП «Інфоресурс», наразі в системі ЄДЕБО уже створено 137 тис. 748 електронних кабінетів вступників. Зареєстровано 563 тис. 463 заяви вступників про допуск до участі в конкурсі, з яких в електронній формі подано 348 тис. 819 заяв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 02:21:36