понеділок, 17 липня, 2017, 19:36 Політика
Луценко-нардеп розповів, як генпрокурор застиг у ВРУ від здивування та розгублення

Генеральний прокурор України Юрій Луценко, мабуть, не очікував, що депутати ВРУ проявлять таку позицію та проголосують за усі три подання щодо нардепа від Опоблоку Михайла Добкіна.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Ігор Луценко, народний депутат України («Батьківщина»), коментуючи результати голосування народних обранців щодо зняття депутатської недоторканності, затримання та арешту нардепа Добкіна.

«Я це оцінюю як політичну гру на полі Верховної Ради України Верховною Радою. Дійсно, те, що подавали щодо Добкіна і пройшло, це було несподіванкою для мого однофамільця, генерального прокурора. Я сиджу спереду, біля трибуни, і бачив, наскільки у нього у той момент було розгублене та здивоване обличчя. Мабуть, він не очікував, що депутати проявлять таку позицію. І потім виникає питання: навіщо ти приносив усі ці подання, якщо ти не збирався їх затримувати та арештовувати? Натомість Юрій Віталійович каже: приходьте завтра на 14-ту, ми будемо вирішувати, що з вами робити. Тому якість роботи ГПУ не така, як би нам хотілося, але, сподіваюся, процес навчання іде», – каже Ігор Луценко.

Що ж до нардепа Дейдея, як нагадав гість програми, він свого часу мав проблеми із цим обранцем через погрози з його боку.

«Але попри ці всі особисті погрози з боку Дейдея, я вважаю, що закон – вище. Я вважаю, що те, що «склепали», даруйте за це слово, щодо Дейдея наша правоохоронці, воно не йде у ніякі ворота», – вважає гість програми.

Микола Паламарчук, народний депутат України (БПП), наголосив, що за подання ГПУ щодо обранців кожен із депутатів у залі голосував за власною совістю, тож не слід у цьому шукати політичний підтекст. Микола Паламарчук вважає, що недоторканність слід скасувати, що винні у скоєнні злочинів несли відповідальність.

«Депутатам у цій ситуації залишається лише одне – дати згоду на притягнення до відповідальності, щоб слідство могло спрацювати та поставити юридичний вердикт. Але є такі моменти, коли ти бачиш, що воно білими нитками шито», – зазначив гість програми та додав, що саме через те не дали згоди на подання щодо нардепів Дейдея та Лозового.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-16 23:11:46