понеділок, 17 липня, 2017, 23:20 Політика
Грановський: Створення ДБР «зависло» на обговоренні використання детектора брехні

На нинішньому етапі створення ДБР Кабмін погоджує порядок використання детектора брехні. Але саме на цьому етапі все чомусь зупинилося, проте очевидно, що найближчим часом ця справа таки рухатиметься вперед.

Таку думку висловив народний депутат України Олександр Грановський в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 20:50) на телеканалі ZIK.

Зазначимо, в Україні готуються створити Державне бюро розслідувань (ДБР), яке візьме на себе функцію досудового слідства. Зокрема, як повідомлялося, ДБР розслідуватиме кримінальні провадження, в яких фігурують правоохоронці, судді і найвищі держслужбовці.

«Я не думаю, що сьогодні є якийсь список із чітко описаних проблем створення ДБР. Але, якщо я правильно пригадую, то нинішній етап – Кабмін погоджує порядок використання детектора брехні. Але саме на цьому етапі все чомусь зупинилося, але очевидно, що найближчим часом ця справа таки рухатиметься вперед», – зазначив Грановський.

Та попри це, народний обранець зауважив, що конкурс в ДБР може закінчитися безрезультатно. Грановський вважає, що цьому передує конкретна причина.

«Я не можу виключити, але мені так підказує досвід, що конкурс може закінчитися нічим, про це багато хто говорить. Але я б не сказав, що це комусь вигідно. Потрібно звернути увагу на причину цього. Давайте подивимося на причину: сьогодні, Дейдею оголосили підозру, а він – член конкурсної комісії. Навіть, якщо уявити, що Дейдей правий та ні в чому не винний, я йому цього бажаю, але я також не виключаю, що мабуть і суспільство та й члени комісії матимуть питання щодо цього», – додав Олександр Грановський. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 07:59:19