понеділок, 17 липня, 2017, 22:15 Політика
Грановський розповів про освіту, кар’єру і табу на алкоголь

Коли мені було 21 чи 22 роки, я працював у компанії «Коллерс-інтернешнл». Це американська компанія, яка займається нерухомістю. Працював у київському офісі. Фірма займалася розробкою концепції торгових центрів, допомагала їх будувати. А я працював доволі рядовим спеціалістом.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявив Олександр Грановський, нардеп фракції БПП, член комітету з питань правової політики та правосуддя, розповідаючи про свій кар’єрний злет – як у 22 роки він одержав високу посаду в мережі «Караван».

Ця американська компанія займалася, зокрема, мережею «Караван». «Я познайомився із власниками мережі, оскільки їх обслуговував. Вони запропонували мені високу посаду», – пригадав пан Грановський.

Також гість програми зізнався про свою освіту. «Я навчався декілька місяців на історика в Індіані у тамтешньому університеті. Також навчався в Ізраїлі», – пригадав політик.

Згодом під час бліц-опитування пан Грановський зізнався про свою вищу освіту. «Вона юридична. Зараз я бакалавр у Тернополі. Взимку маю отримати диплом магістра», – додав нардеп.

Обранець розповів, що у нього є дві доньки, які живуть у Києві. Старша ходить до школи з поглибленим вивченням англійської мови, а молодша – у дитсадок.

Про себе Олександр Грановський зізнався, що взагалі не вживає алкоголю. «Десь 12-15 років. Я не люблю перебувати в цьому стані. Він мене дратує», – пояснив обранець.

Після відходу від політики пан Грановський має намір зайнятися юриспруденцією. «Практичне право, те, чим я зараз займаюсь. Не виключено, що це буде власна юридична компанія», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 21:00:53