понеділок, 17 липня, 2017, 19:08 Політика
Фейгін зізнався, що на його думку, в Україні є дуже багато полонених російських солдат

У програмі «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK ведучий Павло Кругляковський запитав російського адвоката українських бранців Марка Фейгіна про ефективність методу обміну українців на полонених вояків РФ.

«Бранців-українців на території РФ дуже багато, мова йде про 44 особи. А російських солдат, які потрапляють у полон, не так вже й багато. У крайньому разі нам відомо про дуже мало кількість.

Чи перспективний метод обміну і скільки треба взяти в полон російських солдат, щоб обмін був більш жвавий?», – запитав Фейгіна ведучий.

На це Марк Фейгін відповів: «Я вам скажу так: я просто знаю, що російських солдат в української сторони набагато-набагато більше».

Нагадаємо, що українська сторона не називає кількості полонених російських військовослужбовців, водночас у Вікіпедії є список, зібраний із відкритих джерел. Він складається із 25 осіб.

Найвідомішими полоненими військовослужбовцями РФ, упійманими на території України, є вояки ГРУ РФ Євген Єрофеєв і Олександр Александров. Їх обміняли 2016 року на українську бранку Кремля Надію Савченко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 20:58:44