понеділок, 17 липня, 2017, 12:59 Світ
Червневі масові акції не додали популярності Навальному, – опитування

Акції протесту, які були організовані прихильниками Олексія Навального 12 червня у багатьох містах Росії, не додали популярності опозиціонеру.

Про це повідомляє РБК з посиланням на дані опитування «Левада-центру».

Рейтинг пізнаваності опозиційного політика залишився на рівні березня поточного року – 55 відсотків.

Практично не змінилася і кількість респондентів, які підтримують акції протесту, організовані Навальним. У березні їх схвалювали 38 відсотків росіян. Зараз такої думки дотримуються 39 відсотків опитаних. Також приблизно третина респондентів вважають, що Навальний діє в інтересах Заходу. У березні подібну думку поділяли 28 відсотків. Ці зміни знаходяться в рамках статистичної похибки.

Кількість тих, хто вважає, що Навальний діє в інтересах певної групи осіб у владі, зросла на 4 відсотки – до 21. При цьому відсоток людей, упевнених, що Навальний розслідує корупцію в інтересах Росії, залишився незмінним. Так думають 12 відсотків росіян.

26 березня і 12 червня в десятках міст Росії пройшли масові акції проти корупції. Демонстранти вимагали від влади відреагувати на інформацію про не задекларовану нерухомість прем’єра Дмитра Медведєва. В ході цих акцій поліція затримала понад три тисячі осіб, передає «Радіо Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 02:40:30