понеділок, 17 липня, 2017, 21:59 Політика
Більшість нардепів побували в кабінеті Луценка, – Грановський

Я впевнений, що майже усі депутати побували в кабінеті Юрія Віталійовича. Мені про це відомо – вони діляться враженнями. Але це ж добре!

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) зізнався Олександр Грановський, нардеп фракції БПП, член комітету з питань правової політики та правосуддя, коментуючи походеньки колег-депутатів до Генпрокурора Луценка.

Гість програми мотивує свою думку тим, що Генпрокурор витрачає свій час, щоб проаналізувати інформацію від депутатів. «Вона буває дуже гаряча і необхідно терміново реагувати», – зауважив пан Грановський.

Нардеп сказав також і за себе. «Особисто я, коли хочу запитати те чи інше, чи розповісти про обставини, які мені стали відомі, не соромлюсь звертатися до Юрія Віталійовича», – наголосив обранець коаліційної фракції.

Луценко, як запевняє пан Грановський, охоче спілкується з усіма депутатами. «У день справ він провертає… десятки. У депутатів багато інформації, іноді більше, ніж в інших людей», – акцентував обранець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 07:58:59