неділя, 16 липня, 2017, 23:50 Світ
Відомий психіатр розповів про страхи Путіна

Український психіатр, дисидент і колишній політв’язень Семен Глузман відверто розповів про те, чого може боятися президент РФ Володимир Путін.

В інтерв’ю виданню «Апостроф» Семен Глузман заявив, що нинішній лідер Росії усвідомлює факт того, що прогнозовано програв.

Ось як пояснює цю сакраментальну фразу фахівець:

«Путін програв, і він це розуміє, він же не дурна людина. Так, він відірвав собі Крим, як він вважає, вже назавжди. Але з Донецьком і Луганськом апетит виявився більше, ніж можливість. Не вийшло. Але він за характером, по- мабуть, з тих, що не поступаються. Він боїться власного народу, тому в його новій гвардії, яка підпорядковуватиметься тільки йому, величезна кількість людей. Росія – і в цьому сенсі не Україна. Тим більше, там 30% населення – мусульмани. Причому це не паризькі або англійські мусульмани, це люди, які відчувають себе по-справжньому другосортними. Досить згадати все російські серіали, де вони виглядали як бандити, тупі, що не миються, в чалмах. Насправді все пронизано ненавистю не тільки до Кавказу. Він все це розуміє, а що він може зробити? Нічого «, – заявив Глузман.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:39:14