неділя, 16 липня, 2017, 11:05 Суспільство
Фітнес-блог. «Схудла так, що видно ребра», або чому не варто впадати в крайнощі
Уляна Депутович
журналіст, фітнес-тренер

Два роки тому моя подруга виступала на змаганнях з фітнес-бікіні. Вона дуже ретельно готувалась і дотримувалась спеціально розробленого харчування, щоб звести підшкірний жир до мінімуму. Коли на її прикладі я побачила, що можливо мати такий гарний животик і мінімум жирку, вирішила і сама погеройствувати і «просушитися». А оскільки мала їхати на море в Італію, мотівейшн був колосальний.

Два місяці я сиділа на мінімумі вуглеводів: 50 грамів каші зранку, 50 – ввечері, про солодке навіть не мріяла, бо не їла й фруктів. А болгарський перець був мені на смак, як мед.

Результат я отримала – схудла так, що на фото з моря було видно ребра, але то ненадовго. В Італії мене чекало морозивко, заморожені йогурти і ще купа всяких смаколиків, від яких після двомісячної відмови просто не могла відірватись.

І, врешті-решт, мене «поглинула» так звана суперкомпенсація, організм активно «забирав» усі вуглеводи і запасав їх самі знаєте де.

Завдяки такому різкому виходу з режиму я на понад півроку отримала високу чутливість до будь-якого цукру. З’їдаю солодке, затримую воду в тілі – мала жахливі набряки, почувалась товстою. І хоч декілька перших днів після режиму я раділа з того, якою стала гарною і худою, потім жалкувала про ті два місяці не один раз.

А висновок простий. Якщо ви не виступаєте на сцені, а просто хочете схуднути і гарно виглядати, не форсуйте події. Наберіться терпіння і маленькими кроками отримайте свій результат.

А коли доб’єтесь бажаного, пам’ятайте: гарне тіло треба підтримувати здоровою, збалансованою їжею і цінувати зусилля, зроблені, щоб дійти до мети. Тільки поспішаючи без поспіху можна отримати справді хороший та якісний результат.

 

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 11:04:46