субота, 15 липня, 2017, 2:15 Київ
Відсьогодні у Києві дорожчає проїзд у транспорті

У Києві з 15 липня дорожчає вартість проїзду у міському пасажирському транспорті.

Так, згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації, з 15 липня проїзд дорожчає у метрополітені, автобусах, трамваях, тролейбусах, фунікулері та міській електричці, – повідомляє Укрінформ.

Зокрема, вартість однієї поїздки автобусом, трамваєм, тролейбусом, фунікулером встановлено у розмірі 4 грн (було 3 грн). Поїздка у столичному метрополітені відтепер коштуватиме 5 грн (було 4 грн). При використанні пластикової безконтактної картки ціна однієї поїздки в метро становитиме від 5 грн (при поповненні на 1-9 поїздок) до 4,5 грн при поповненні на 50 поїздок. Вартість разового квитка на міську електричку становитиме 5 грн.

Як повідомили у метрополітені, пасажири зможуть використати зелені жетони як засіб оплати до 31 липня. Також протягом серпня зелені жетони можна буде обміняти з доплатою або пропорційно на станціях «Майдан Незалежності», «Політехнічний інститут», «Дарниця» та «Дорогожичі».

З 1 вересня жетони зеленого кольору обміну не підлягають та кошти за них не повертаються.

Придбані до зміни тарифу проїзні квитки будуть дійсними до закінчення їх терміну дії. Записані поїздки на безконтактні картки можна буде використовувати півроку з дати запису або останнього поповнення картки.

КП «Київський метрополітен» з 15 липня продаватиме у своїх касах по одному жетону в одні руки, оскільки жетони поступово виводяться з обігу.

Крім того, КП «Київпастранс» підніме вартість проїзду у комунальних маршрутках на 1 гривню.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 01:13:20