Новини » Політика

При Генштабі формується управління логістики для забезпечення потреб ЗСУ

У Міністерстві оборони України запроваджують єдину систему логістики з метою забезпечення ресурсних потреб Збройних сил та інших складових сил оборони. Головне управління логістики (J4) наразі формується у Генеральному штабі Збройних сил України, повідомив заступник міністра оборони України генерал-майор Олег Шевчук.

Наступним етапом має стати формування Командування сил логістики на базі Озброєння, Тилу та підрозділів медичного постачання, пише DT.UA.

Заступник міністра також розповів про успіхи оборонної реформи у сфері продовольчого забезпечення. Зокрема, про завершення експерименту з продовольчого забезпечення двох військових частин.

«За результатами експерименту на нову систему харчування до кінця 2017 року перейдуть близько 20% військових частин», – наголосив Шевчук.

Експеримент полягав у змінах порядку постачання продовольства до військових частин та розрахунку потреби в продовольстві, а також у впровадженні електронного обліку продовольства та звітності.

«Запроваджена система видачі їжі дає можливість вибору холодних закусок, м’ясних страв, гарнірів, овочевих, фруктових, м’ясних, хлібобулочних виробів за принципом «шведського столу». Для забезпечення експерименту наказом Міністерства затверджено Каталог продуктів, що відповідає стандартам НАТО», – зазначив генерал-майор.

За словами Олега Шевчука, в системі речового забезпечення також запроваджено 17 стандартів НАТО. Зокрема, вони врегульовують вимоги щодо форми одягу, засобів індивідуального захисту та інших складових речового забезпечення.

«Також триває впровадження автоматизованої системи обліку потреб та запасів у сфері речового забезпечення в Тилу Збройних сил та на складах у містах Одеса і Миколаїв», – підкреслив Шевчук.

Нагадаємо, наприкінці травня міністр оборони Степан Полторак зустрівся з міністром оборони Чеської Республіки Мартіном Стропницьким. Під час зустрічі очільники оборонних відомств обговорили питання спільної участі відомств у багатонаціональних навчаннях, запланованих на 2017 рік. А також розглянули питання, пов’язані з заходами щодо підготовки військ і логістичних проектів.

 

Loading...