субота, 15 липня, 2017, 16:25 Економіка
Провайдерів, що не обмежили доступ до сайтів РФ, планують штрафувати на 1% річного доходу

Інтернет-провайдерів, які не обмежили доступ до заборонених російських сайтів, держава штрафуватиме на 1% від доходу за весь минулий календарний рік.

Якщо протягом року порушення сталося повторно, штраф збільшується до 5% від доходу.

Про це йдеться в законопроекті №6688 «З протидії загрозам національній безпеці в інформаційній сфері», який розміщено на офіційному сайті Верховної Ради.

Документ підготовлено депутатом від БПП Івана Винника та нардепів від «Народного фронту» Дмитра Тимчука і Тетяни Чорновол. Усі вони входять до складу парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони.

Також законопроект зобов’язує провайдерів купувати спеціальне обладнання для блокування сайтів і контролю трафіку, пише Еспресо.

У травні президент Петро Порошенко затвердив рішення РНБО щодо продовження антиросійських санкцій щодо низки фізичних і юридичних осіб, зокрема телекомунікаційних компаній та їхніх продуктів. Голова держави дозволив заблокувати «Вконтакте», «Одноклассники», «Яндекс» і Mail.ru.

В заблокованих російських соцмережах СБУ зафіксувала близько 800 активних антиукраїнських груп.

У червні Міністерство інформаційної політики України оприлюднило перелік сайтів, які містять заборонену до розповсюдження інформацію

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 19:51:27