субота, 15 липня, 2017, 17:47 Політика
КВУ назвав ТОП-10 прогульників Ради

Комітет виборців України в рамках проекту «Дослівно» проаналізував відвідування народними депутатами засідань ВРУ упродовж 6 сесії.

Як передає прес-служба КВУ, серед 10-ти депутатів, які відвідали найменше засідань ВРУ за даними письмової реєстрації:

  1. Бакулін Є.М. (відвідав 0 засідань із 65)
  2. Добкін Д.М. (відвідав 0 засідань)
  3. Клюєв С.П. (відвідав 0 засідань)
  4. Онищенко О.Р. (відвідав 0 засідань)
  5. Ярош Д.А. (відвідав 2 засідання)
  6. Семенченко С.І. (відвідав 3 засідання)
  7. Богуслаєв В.О. (відвідав 4 засідання)
  8. Добкін М.М. (відвідав 5 засідань)
  9. Жеваго К.В. (відвідав 9 засідань)
  10. Білецький А.Є. (відвідав 9 засідань)

Однак в деяких із цих депутатів суттєво відрізняються показники відвідування за даними письмової та електронної реєстрацій. До прикладу, Д. Добкін не відвідав жодного засідання Ради за даними письмової реєстрації, але за даними електронної був присутній на 42 засіданнях. Те ж стосується Семенченка С. І., який за даними письмової реєстрації відвідав 3 засідання Ради, а за даними електронної – 22. Схожа диспропорція й у Добкіна М. М. і Жеваго К. В. Бакулін Є. М. пропустив всі засідання ВРУ як за даними письмової, так і електронної реєстрацій.

«Окрім письмової реєстрації, в парламенті також існує механізм електронної реєстрації і часто їх дані можуть не співпадати. Однак саме письмова реєстрація є визначальною. По-перше, часто можна спостерігати як низка депутатів не лише голосують чужими картками, але й реєструють своїх колег-парламентарів у той час, як вони фізично відсутні у приміщенні під куполом. По-друге, саме дані письмової, а не електронної реєстрації, відповідно до Регламенту ВРУ, є підставою для нарахування виплат народному депутату, тому їх варто розглядати першочергово», – зазначив голова КВУ Олексій Кошель.

Всього упродовж 6 сесії (лютий-липень) відбулося 65 засідань ВРУ.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 03:48:54