п'ятниця, 14 липня, 2017, 14:23 Львів
Уряд виділив 50 млн грн на впорядкування полігонів, що приймають сміття зі Львова
Фото: portal.lviv.ua
Фото: portal.lviv.ua

У середу Кабінет Міністрів прийняв постанову про виділення із резервного фонду державного бюджету 50 млн грн на впорядкування полігонів, які прийматимуть сміття зі Львова.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук, передає кореспондент ІА ZIK.

«Ми зараз активно працюємо з органами місцевого самоврядування, з громадськими активістами і оперативно формуємо ті першочергові заходи, які мають бути зроблені на цих полігонах, щоб не допустити виникнення надзвичайних ситуацій на них», – зазначив він.

Нагадаємо, за інформацією облдержадміністрації, станом на сьогодні, 14 липня, зі Львова повністю вивезено сміття з усіх перенакопичених майданчиків. За час, поки координацію цього процесу здійснює ОДА, загалом з міста вивезено 12 тис. тонн відходів. Із них через зважувальні комплекси – 9 тис. тонн. Як повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, частину сміття зі Львова приймають у інших областях.

Із 3 липня облдержадміністрація запровадила зважування ТПВ для забезпечення чіткого контролю за кількістю відходів, що утворюються у місті та які скеровують для захоронення на полігони області. Також тверді побутові відходи вивозять на територію полігонів, що розташовані за межами області на договірних засадах.

Зазначимо, 13 липня під час позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки.

Читайте більше новин на тему: Сміття у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 03:33:01