п'ятниця, 14 липня, 2017, 15:55 Економіка
Україна просить країни Європи заблокувати кошти Клименка
Олександр Клименко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН
Олександр Клименко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Україна просить європейські країни заблокувати кошти екс-міністра доходів та зборів України Олександра Клименка, розміщені у їхніх банках.

Про це повідомили міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та головний військовий прокурор Анатолій Матіос на спільному брифінгу щодо п’ятничних обшуків.

«Ми з Анатолієм Васильовичем провели спільну зустріч із послами G7 деякий час тому, де проінформували їх про деталі і попросили про участь спецслужб тих країн, за політичної волі відповідних урядів, щоб прискорити процес щодо арешту грошей. Тому що нам не вистачає деяких процесуальних дій за кордоном», – заявив Аваков.

Матіос додав: «Транш у 788 мільйонів доларів, які завів Клименко з офшорних юрисдикцій, ми відсьогодні будемо оформляти відповідні документи і пересилати їх нашим партнерам, із ким є міжнародні правові угоди, щоб вони блокували рахунки, якої діють до сьогодні у банках європейських країн».

«Ми це встановили. Нам довелося це робити трохи довше – тепер можемо з конкретними доказами, які й сьогодні здобули, надати підтвердження банківським установам і правоохоронним органами європейських країн, що ці гроші мають незаконне злочинне походження і легалізовані через систему банківських установ Європейського союзу», – сказав він

«Якщо будуть залишки там на цих рахунках – а ми переконані, що вони є, – наші партнери зобов’язані за рішенням українського суду їх арештувати для початку», – додав Матіос, повідомляє «Українська правда».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:40:51