п'ятниця, 14 липня, 2017, 12:16 Політика
Україна єдина у Європі держава, де немає зброярського законодавства, – Учайкін

Ніхто і ніколи для вчинення державних злочинів не використовував зареєстровану зброю, яка пройшла всю процедуру відстрілу і офіційного продажу. Тому українським народним обранцям варто нарешті ухвалити закон про зброю, адже ми єдина країна у Європі, яка не має чітко окреслених правил щодо цього.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) сказав голова Української Асоціації власників зброї Георгій Учайкін.

«Якби Україна була єдиною державою, яка прагне до зброярського законодавства, було б зрозуміло, чому більшість населення боїться цієї легалізації. Але навколо нас усі без винятку, мають такі закони – наприклад Молдова, Білорусь та інші. Ми єдина держава у географічній Європі, яка не мають законодавства щодо зброї. Лише у нас є унікальний депутатський корпус, який вважає, що українці зі зброєю для них є небезпечними», – розповів Учайкін.

Однак, як він  зауважив, що для того, щоб усунути владу, не обов’язково мати легальну зброю.

«Усім депутатам та державним мужам, я можу ще раз нагадати про те, що боятися не варто. Влада або сама йде, або її скидають у той спосіб, який ми побачили в Криму –за допомогою добре підготовлених людей з автоматичною, великокаліберною зброєю або з дерев’яними щитами, битами і будівельними касками. Бо ніхто, ніколи не використовував цивільну, легальну, зареєстровану зброю для державних злочинів. Адже вона проходить всю процедуру відстрілу і офіційного продажу, а зразки куль та гільз зберігаються у картотеці», – зазначив Учайкін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:31:14