п'ятниця, 14 липня, 2017, 11:49 Економіка
У вересні уряд представить програму цільової підтримки фермерів
Велика рогата худоба. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Велика рогата худоба. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

Кабінет Міністрів України розробляє програму підтримки фермерства, зокрема в сегменті тваринництва, і готовий вже восени представити її Парламенту та розпочати фінансування.

Про це повідомив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді України у п’ятницю, передає Урядовий портал.

«Ми створили робочу групу з Мінагрополітики, в яку входять усі асоціації фермерів. Наступного тижня буде зустріч. Ми розробимо і презентуємо цільову програму підтримки фермерства, вона буде охоплювати у тому числі цільову підтримку тваринництва, фермерських господарств. Для нас дуже важливо, щоби ми дали новий поштовх розвитку фермерства на селі – не великих холдингів, а безпосередньо малих фермерських господарств, які мають стати основою нашого аграрного сектору. Для нас надзвичайно важливо, щоби весь потенціал в сільському господарстві – рослинництві, тваринництві, переробці, ми могли реалізувати», – наголосив Глава Уряду.

Як очікується, програма буде узгоджена з фермерськими асоціаціями і остаточно сформована до 1 серпня. Втім, її презентація запланована на вересень.

«Орієнтовний бюджет (програми) для мене є зрозумілим, але глибоко переконаний, що маємо підвищити адресність і зробити все, щоб кошти доходили до того рівня, на якому сьогодні є найбільші проблеми», – зазначив В. Гройсман.

Читайте також: Визначились основні ринки збуту української кукурудзи.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:40:29