п'ятниця, 14 липня, 2017, 12:06 Політика
Щоб ввести вільний обіг зброї потрібно піднімати рівень культури українців, – Кононов

Зараз рівень демократії та культури громадян України є недостатньо високим для того, щоб люди отримали можливість вільно володіти зброєю.

Про це в ефірі політичного ток-шоу «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) сказав народний депутат 3-го скликання Віталій Кононов.

«Не люблю людей зі зброєю, тож не готовий підтримати думку, що пістолет потрібен, аби ходити вулицями українських міст. Я розумію, що треба мати вдома «Машинґвер», якщо до вас хтось вломився, тому у помешканні він повинен бути для самозахисту. Але, якщо ви ходите з ним по вулиці, то вже фактично стаєте злочинцем, тому що ви можете випадково з цієї зброї вистрілити», – розповів Кононов.

Тому в Україні, якщо і давати дозвіл на зброю, то хіба тим людям, які відслужили в армії, вміють стріляти, і, при потребі, можуть захистити себе та родину.

«Я вважаю, що нинішня ситуація в Україні – доволі небезпечна. Тому що рівень демократії та культури людей – недостатньо високий. Мене, наприклад, здивувало, коли побачив, як в Ізраїлі у суботу йде дівчинка додому і за собою тягне карабін, більший за неї. І ніхто там цього не боїться. Тож, думаю в Україні зброю вдома можуть мати ті, хто відслужив і вміє стріляти. Вони навчилися і вже знають, що таке зброя», – наголосив Кононов.

Окрім того він додав: розуміє, чому українська влада не спішить ухвалювати зброярський закон. Мовляв, тоді вона боятимиться свого народу.

«Будь-яка влада – проти того, щоб  населення мало зброю. Президент, який думає про збереження спокою у державі, добре поміркує над тим, чи потрібно озброювати свій народ і скільки у людей має бути стволів», – підкреслив Віталій Кононов.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:31:23