п'ятниця, 14 липня, 2017, 14:16 Львів
ЛОДА: Львівська міськрада завищувала обсяги сміття, які утворюються у місті
Сміття у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua
Сміття у Львові. Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська рада завищувала обсяги сміття, які утворюються у місті.

Про це сьогодні на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назарій Романчук, передає кореспондент ІА ZIK.

«Ми вже бачимо за тими показниками, які дають нам ваги, що ті цифри, які подавала міська рада стовно обсягів, скільки утворюється сміття у Львові, насправді є завищеними», – зазначив він.

Також Романчук повідомив, що роздільне вивезення сміття, яке раніше анонсували у місті, буде запроваджене лише після того, як буде налагоджене системне вивезення ТПВ.

«Після того, як ми налагодимо системне вивезення сміття зі Львова і будемо чітко розуміти той тонаж сміття, який утворюється у місті, після того ми приступаємо до роздільного збирання сміття і подальшої його утилізації», – сказав він.

Нагадаємо, за інформацією облдержадміністрації, станом на сьогодні, 14 липня, зі Львова повністю вивезено сміття з усіх перенакопичених майданчиків. За час, поки координацію цього процесу здійснює ОДА, загалом з міста вивезено 12 тис. тонн відходів. Із них через зважувальні комплекси – 9 тис. тонн. Як повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА Назарій Романчук, частину сміття зі Львова приймають у інших областях.

Із 3 липня облдержадміністрація запровадила зважування ТПВ для забезпечення чіткого контролю за кількістю відходів, що утворюються у місті та які скеровують для захоронення на полігони області. Також тверді побутові відходи вивозять на територію полігонів, що розташовані за межами області на договірних засадах.

Зазначимо, 13 липня під час позачергової сесії Львівської обласної ради затвердили Програму заходів для налагодження системи поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2017-2019 роки.

Читайте більше новин на тему: Сміття у Львові.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:30:37