п'ятниця, 14 липня, 2017, 21:33 Економіка
Константиновський розповів, за якого Президента бізнесу працювалося найлегше

Зараз бізнесу стало важче працювати через низку чинників, одним з яких є нестабільний курс національної валюти.

Про це в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (щосереди та щоп’ятниці на телеканалі ZIK) заявив В’ячеслав Константиновський, народний депутат України, позафракційний.

Відповідаючи на запитання, за якого Президента України Константиновському як бізнесмену працювалося найлегше, гість програми відповів, що за Віктора Ющенка.

В’ячеслав Константиновський зауважив, що зараз бізнесом не займається, проте розповів, якими є тенденції, зокрема, у ресторанній справі.

З його слів, якщо раніше відкривали заклади із високими цінами, і одного-двох столиків із гостями було достатнього для того, щоб заклад працював, то зараз заклади стали більш демократичні і орієнтуються на тих, хто не має можливості платити високу вартість за страви.

«Зараз стало важче працювати, бо потрібно обслуговувати більше людей. Ну, і курс гривні», – каже гість програми.

За умов, коли національна валюта «скаче», продовжує Константиновський, неможливо нічого планувати.

За президентства Януковича була інша ситуація, вважає гість програми. Нині ж у людей менше грошей і є військові витрати, що теж взаємопов’язано.

«Але я не вважаю, що стало набагато легше працювати», – каже гість програми.

Константиновський, який, нагадаємо, написав заяву про складання депутатських повноважень, зауважив, що невдовзі повернеться до бізнесу.

Гість програми, коментуючи останні події у Раді щодо зняття депутатської недоторканності з колег-обранців, зауважив, що імунітет депутатам потрібен, але обмежений.

«Чи був би Майдан, якби депутати не мали недоторканності, які виходили на Майдан, які з міліцією стикалися? Де б вони були?», – зазначив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-25 01:34:55