Новини » Події 14 липня, 2017, 11:03
Держкомтелерадіо закликає краще контролювати ввіз видавничої продукції з Росії

Державний комітет з питань телебачення та радіомовлення закликає суб’єктів господарювання бути більш вимогливими у виборі асортименту видавничої продукції, що ввозиться з Росії.

Про інформують «Українські Новини», про це йдеться в повідомленні прес-служби комітету.

«Держкомтелерадіо закликає суб’єктів господарювання бути максимально вимогливими у виборі асортименту ввезеної видавничої продукції та ретельніше ставитися до оформлення документів, необхідних для отримання дозволів», – йдеться в ньому.

Згідно з повідомленням, за майже 2 місяці з дня набрання чинності порядку ввезення російських книг в Україну Держкомтелерадіо отримало від суб’єктів господарювання 1 308 заяв на видачу дозволів.

На цей момент видано дозволи на ввезення 762 найменувань видань, ще 53 розглянутих заяви отримали позитивні висновки фахівців Держкомтелерадіо, поки відбувається оформлення дозволів.

Решта 404 заяви про видачу дозволів знаходяться на стадії розгляду.

В той самий час Держкомтелерадіо 89 раз відмовило суб’єктам господарювання у видачі дозволів.

Наголошується, що в переважній більшості випадків причиною для відмови видачі дозволу стало подання не в повному обсязі пакету документів або виявлення у поданих документах недостовірних відомостей, а також негативні висновки експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції та віднесення її до такої, яка не дозволена до поширення на території України.

Нагадаємо, що в квітні 2017 року на засіданні Кабінету Міністрів, уряд затвердив порядок видачі дозволів на ввезення видавничої продукції, яка виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора і тимчасово окупованої території.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:52 :54