Новини » Політика 13 липня, 2017, 16:20
Передача вертольота з Львівщини для ВМС гальмується на рівні Кабміну
Вертоліт Ка-226. Фото: rian.com.ua
Вертоліт Ка-226. Фото: rian.com.ua

Львівська обласна рада прийняла звернення до Прем’єр-міністра України щодо пришвидшення передачі вертольота Ка-226 до сфери управління Міністерства оборони України для потреб ВМС ЗС України.

Це звернення прийняте на позачерговій сесії 13 липня.

Йдеться про вертоліт Ка-226 у комплекті з відповідним експлуатаційним майном загальною вартістю 35 994 002 гривень, який у 2013 році було передано для потреб екстреної медицини Львівщини.

Як зазначається, експлуатація цього літального апарату в системі екстреної медичної допомоги є неможливою. Водночас, за своїми характеристиками вертоліт Ка-226 може здійснювати чергування з медичного забезпечення (евакуація поранених) у зоні проведення антитерористичної операції та виконувати пошуково-рятувальні дії на морі в складі авіації Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

«Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України підтвердило готовність прийняти на безоплатній основі в оперативне управління вертоліт Ка-226 і спільно з Львівською ОДА напрацювало всі необхідні документи. Проте, з невідомих причин, Секретаріатом Кабінету Міністрів України затягується підготовка проекту постанови Кабінету Міністрів щодо передачі вертольота Ка-226 у комплекті з експлуатаційним майном до сфери Міністерства оборони України з подальшою його передачею для потреб ВМС ЗС України», – сказано у зверненні.

Депутати Львівщини просять дати відповідні доручення щодо максимального прискорення підготовки зазначеної постанови Кабінету Міністрів України та у найстисліші терміни винести це питання на затвердження уряду.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-15 23:55 :38