live
Новини » Спорт

Львівська гандбольна «Галичанка» розпочала підготовку до нового сезону

Чемпіон України з гандболу сереж жіночих команд – львівська «Галичанка» – вийшла з відпустки і розпочала підготовку до нового сезону-17/18.

Результат пошуку зображень за запитом

За час відпустки склад команди зазнав суттєвих змін, повідомляє прес-служба клубу. Зокрема, четверо провідних гандболісток команди – воротарка Єлизавета Гілязетдінова та польові гравці – тепер уже екс-капітан команди Леся Смолінг, Наталія Воловник і Олеся Парандій – перебралися у закордонні клуби.

Ще дві «галичанки» завершили ігрову кар’єру: це найдосвідченіша гравчиня – 35-річна Наталія Туркало та 22-річна Вікторія Сідлецька. А ось 21-річна Анастасія Дорожівська вирішила перейти на тренерський місток.

Однак, як відомо, святе місце не пустує і на зміну досвідченим гравчиням прийшла амбітна молодь. Лави «Галичанки» на новий сезон поповнили троє гандболісток Львівського училища фізичної культури – випускниці Юлія Головко і Марина Савчук та одинадцятикласниця Луїза-Марія Воронова (голкіпер). Також гратиме за львів’янок вихованка Броварського УФК – воротарка Вікторія Салтанюк.

Змагальний сезон для підопічних Тетяни Штефан та Анжели Савченко планується традиційно насиченим. Вже у вересні на вітчизняній гандбольній арені на «Галичанку» очікує розіграш Суперкубка України та старт у Суперлізі сезону-2017/2018, а на європросторах – участь у Єврокубку та Балтійській гандбольній лізі.

Зважаючи на такий потужний початок сезону, до літньої підготовки тренери «Галичанки» ставляться якнайсерйозніше. До 18 липня гандболістки тренуватимуться у Львові у так званому втягуючому режимі. З 19 липня по 2 серпня у смт Лазурне Херсонської області проведуть збори, головним завданням яких буде функціональна підготовка гравців до майбутніх змагань. Після повернення зі зборів безпосередньо акцент буде зроблено на спеціальній та техніко-тактичній підготовці.

 Loading...
Loading...
Loading...