Новини » Львів 13 липня, 2017, 9:01
Чиновники відвідали багатодітну родину в Бродівському районі, яка потребує допомоги
Чиновники відвідали багатодітну родину в Бродівському районі, яка потребує допомоги
Чиновники відвідали багатодітну родину в Бродівському районі, яка потребує допомоги

Багатодітна родина Ірини та Олега Бунько, яка близько місяця тому знайшла прихисток у с. Жарків Бородівського раону, потребує допомоги небайдужих людей.

На даний час родина мешкає у будинку, наданому в безоплатне користування місцевим фермером. У будинку 26-річна Ірина з допомогою місцевих господинь зробили побілку,  прибрали  цегляний будинок, в якому до того ніхто не жив. Продуктами харчування родину з шістьма неповнолітніми дітьми забезпечують фермер  й  місцеві жителі, – повідомив власкор ІА ZIK.

Подивитись як облаштувалася родина, яка допомога потрібна,  прибули до Жаркова заступник голови районної ради Віра Підгрушна, помічник народного депутата Тетяна Лісковецька та начальник служби у справах дітей Бродівської РДА Наталія Богатирьова. Посадовці, поспілкувавшись з місцевими опікунками родини та з молодим подружжям, дізналися  про їхні потреби.

За словами  начальника служби у справах дітей Бродівської РДА Наталіії Богатирьової, ця родина, яка до того проживала у м. Броди у квартирі бабусі, перебуває у полі зору ССД та РЦСССДМ Бродівської РДА від 2012 року, справа про позбавлення цих батьків їхніх батьківських прав була вже у районному суді, адже ситуація ані побутова, ані родинна, психо-емоційна не покращувалася, попри постійні зауваження і вказівки. Дітей у них вилучили з сім’ї на Хмельниччині, де вони спробували почати все спочатку. Тоді вони зрозуміли, що втратили,  просити дати їм ще один шанс. Фактично цей шанс їм дала місцева громада, яка взяла їх під свою опіку.

Крім цього, опікується малолітніми дітьми та їх батьками місцева парафіяльна громада храму Успіння Пресвятої Богородиці з парохом о. Богданом Цінціруком.

У зв’язку з тим, що діти були вилучені з сім’ї, їм припинили соціальні виплати. Батько родини Олег Бунько працевлаштований у фермерське господарство.

Багатодітна родина, яка знову разом, потребує й іншої допомоги, зокрема. дитячим одягом, взуттям, іграшками тощо. Найстаршій у родині дитині 10 років, наймолодшому Артемку 2 роки. Також родині потрібно до зими поставити пічне опалення, яке на даний час відсутнє.

З питань надання цій родині будь-якої допомоги  просять звертатись за тел. (03266) 2-55-02 (служба у справах дітей Бродівської РДА, Наталія Богатирьова).

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 04:08 :55