середа, 12 липня, 2017, 17:30 Спорт
Гравець «Карпат» Мірошніченко: У «Карпатах» і президент, і тренер – максималісти

Захисник львівських «Карпат» Денис Мірошніченко розповів прес-службі Прем’єр-ліги про тренувальні збори, специфіку нового наставника й корисність боулінгу.

– Денисе, в неділю львів’яни повернулися з Польщі, таким чином завершивши етап підготовки до сезону. Що було особливого за ці тижні?

– Було всього – й нового для нас, і такого, що ми раніше проходили з іншими наставниками. Вважаю, ми дуже добре попрацювали й готові до сезону.

– Часу, проведеного в сусідній країні, мало бути достатньо для того, щоби зрозуміти: в яке «русло» хоче завернути команду Серхіо Наварро...

– Головне, чого він вимагає, – контролю м’яча й загалом такої манери дій, аби ми диктували умови на полі, а не суперник. Усе має будуватися через роботу з м’ячем, на цьому й робилася ставка під час тренувань.

– Одним із найспецифічніших аспектів літньої підготовки «Карпат» була колективна гра в боулінг. У чому її суть? Невже це допоможе суто футбольній виучці?

– То було не заняття, а спосіб релаксації. Метод згуртувати гравців. Тренувальні збори – найскладніший період в існуванні будь-якої команди світу, це відрізок часу, який дуже складно пережити психологічно – через одноманітність кожного дня. Щоб якось покращити нам настрій, наставники зробили день для релаксації, коли ми просто відвідали боулінг і розслабилися.

– Особливе питання для всіх клубів УПЛ – тактична схема. Якою вона буде в «Карпат»?

– Наступної неділі в матчі із «Зіркою» все побачите!

– Про кропивничан: минулого сезону вони двічі драматично переграли львів’ян із рахунком 3:2.

– Й одного разу ми виграли! Я би не став говорити, що вони якісь особливо незручні для нас, – у сьогоднішній УПЛ незручними, так чи інакше, є всі команди. Ми налаштовані тільки на перемогу.

– Новий Виконавчий директор Вашого клубу запевнив, що завдання на сезон – «зона єврокубків». Як вважаєте, з огляду на наявний потенціал команди, наскільки ця мета збігається з реальністю?

– Передусім треба розуміти, що у нас президент-максималіст, тренер-максималіст і всі гравці – також максималісти. Поки що все йде добре, у нас чудовий настрій і очікування щодо чемпіонату.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-23 07:27 :35