середа, 12 липня, 2017, 20:00 Політика
Депутати повністю девальвували цінність українського парламенту, – Дерев’янко

Депутати, не підтримавши скасування недоторканності по окремим нардепам, розчарували більшу частину суспільства, яка сподівалися, що Україна все ж матиме європейський парламент.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Дерев’янко (позафракційний) у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK.

«Вчора відбулася величезна дискредитація українського парламенту та конституційної більшості народних депутатів із демократичних партій. І мені дуже прикро, що до цієї дискредитації долучилися дві головні фракції – «Народний фронт» і БПП. Вчора весь український народ прозрів, коли зрозумів, що не знайшлося 226-ти голосів від народних депутатів, які би хотіли розірвати кругову поруку, яка прикривається депутатською недоторканністю», – констатував нардеп Дерев’янко.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада не надала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності депутата із фракції «Народний фронт» Євгена Дейдея. За відповідне рішення проголосували тільки 192 депутати, із необхідних 226-ти голосів.

Депутат також нагадав, що дві провладні партії, йдучи на вибори, декларували повне знаття депутатської недоторканності. Проте сьогодні не підтримують навіть її часткове зняття з окремих депутатів.

«Якщо є підозра до того чи іншого депутата, то відстоювати і захищати свою позицію найкраще в суді. Я голосував за усі подання ГПУ, і вважаю, що це правильно. Але це вже не важливо, адже депутати сильно розчарувати більшу частину українців, які сподівалися, що Україна все ж матиме європейський парламент. Вчора ми повністю девальвували цінність українського парламенту після Революції гідності», – підсумував Юрій Дерев’янко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-08-17 23:28 :26