вівторок, 11 липня, 2017, 9:50 Львів
Зі Львова потрібно вивезти ще 4,5 тис. тонн сміття. Дані міськради та ОДА
Вивіз сміття у Львові. Фото: loda.gov.ua
Вивіз сміття у Львові. Фото: loda.gov.ua

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, за минулу добу у Львові прибрали ще 22 перенакопичених контейнерних майданчики, за увесь період очистили – 552.

Про це 11 липня повідомили в прес-службі ЛОДА.

На сьогодні ще залишаються перенакопиченими контейнерні майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». З метою оперативного усунення перенакопичення відходів до прибирання долучилися й інші перевізники ТПВ.

З контейнерних майданчиків, які були напередодні очищені від перенакопичення ТПВ, налагоджено поточне вивезення відходів.

Зазначимо, що з 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у Львові та вивозять на полігони. Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення ТПВ на контейнерних майданчиках тривають.

Тривають роботи з впорядкування полігонів/звалищ, які приймають ТПВ зі Львова.

Як повідомляє прес-служба ЛМР із посиланням на заступника міського голови з питань ЖКГ Сергія Бабака, станом сьогодні на ранок у місті залишається понад 4592 тонни сміття.

За попередню добу з міста було вивезено 613 тонн ТПВ, з них – 338 тонн – за угодами, які перевізники мали укладені раніше, і 275 тонн – за домовленостями, які уклали після комісії з питань ТЕБ і НС.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є 8 майданчиків (з них: 3 – біля закладів освіти, 5 – біля закладів охорони здоров’я), а це 4% від загальної кількості, що становить 64 тонни.

На перевантажувальних станціях розміщено 3 тис. тонн не вивезеного сміття. Загалом у місті – 4592 тонни.

Читайте також: Львів’ян закликають повідомляти адреси, де переповнені смітники.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:58:47