вівторок, 11 липня, 2017, 16:45 Львів
Садового кличуть на позачергову сесію Львівської облради щодо сміття
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK
Міський голова Львова Андрій Садовий. Фото: Микола Тис/ZIK

На позачерговій сесії 13 липня Львівська облрада затверджуватиме Програму заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у Львові на 2017-2019 роки та внесе зміни до бюджету щодо коштів на сміття. На сесію запрошують міського голову Львова Андрія Садового та керівників фракцій міської ради.

Про це йшлося 11 липня на президії Львівської облради.

«Коли Львівська міськрада визнала, що вона самотужки не дає собі раду із вивезенням ТПВ зі Львова, існує об’єктивна необхідність прийняти ці кошти, а також вчинити низку управлінських дій, котрі зроблять можливими дії ЛОДА щодо вивезення та захоронення ТПВ зі Львова», – пояснив О.Ганущин причину скликання позачергової сесії.

Йдеться про прийняття субвенції з міського бюджету у сумі 150 млн грн у 2017 році, яка виділена Львівською міськрадою на вивезення сміття.

Окрім того, Львівська облрада виділить ще 6 млн грн на виконання меморандуму про вивезення сміття зі Львова. Ці кошти підуть на впорядкування полігонів та розвиток інфраструктури міст, які приймають львівській відходи. Раніше у рамках меморандуму Львівська облрада виділяла 15 млн грн.

Зі слів О.Ганущина, субвенція з міського бюджету на вивезення сміття не скасовує умови меморандуму, відповідно до якого Львівська міськрада має виділяти кошти на впорядкування полігонів та розвиток міст області, які приймають сміття.

«Треба виконувати як рішення міської ради у частині делегування повноважень ОДА з вивезення сміття, так і сам меморандум… 150 млн грн – велика сума. Ймовірно, на вивезення відходів піде менше. Але решту не буде вилучатися з обласного бюджету, оскільки піде для міст на виконання меморандуму. Меморандум передбачав кошти на облаштування полігонів і соціально-економічний розвиток територій», – повідомив О.Ганущин.

На сесію запрошують міського голову Львова та усіх керівників фракцій Львівської міськради.

«Завтра особисто запрошу. Планую запросити не тільки Андрія Івановича, а й усіх керівників фракцій Львівської міської ради. Такі серйозні питання мають слухатися за їх присутності», – зазначив О.Ганущин.

Як повідомлялося, раніше Львівська міськрада передала ЛОДА повноваження щодо вивезення сміття зі Львова терміном на два роки.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:59:05