вівторок, 11 липня, 2017, 14:15 Київ
Незабаром квартплата для киян може значно зрости, – екс-мер Києва

Згідно з чинним законом, невдовзі київська міська влада має оголосити конкурс управителів, які переберуть на себе функції ЖЕКів. Внаслідок цього ціни на житлово-комунальні послуги для мешканців столиці можуть суттєво зрости, заявив колишній київський міський голова Леонід Косаківський.

«Ціна, яку ми платитимемо за утримання наших будинків і квартир, буде визначена в умовах конкурсу. Міська влада підпише угоду з управителем-переможцем цього конкурсу, і ми вже тоді будемо вимушені рахуватися з тим, що там записано. Ми взагалі тоді не будемо впливати на цю суму», – заявив Леонід Косаківський в студії програми “Остання Інстанція”.

«Безумовно, вона буде значно більшою, ніж зараз», – запевнив він.

Убезпечитися від цієї проблеми, за словами екс-мера, можна лише двома способами. Перший – створити ОСББ. Другий – брати відповідальність цілковито на себе.

«Можна самим прибирати територію. Треба зібратися, визначитися, що ми самі прибираємо. Ви сьогодні прибираєте ліфт, завтра – миєте підлогу на третьому поверсі, післязавтра – прибираєте двір. І так –по черзі. Так роблять, до речі, в багатьох країнах, і це – нормально», – зазначив він.

Косаківський, який був київським міським головою з 1993 по 1998 роки, також наголосив на тому, що приблизно 80% квартир у Києві не охоплені ОСББ або кооперативами, а залишаються в управлінні ЖЕКів. Саме їх може торкнутися ймовірне підвищення тарифів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-24 15:51:34