понеділок, 10 липня, 2017, 16:30 Львів
Золочівський ансамбль «Колорит» – дипломант фестивалю духовної та народної пісні
Золочівський ансамбль «Колорит» – дипломант фестивалю духовної та народної пісні
Золочівський ансамбль «Колорит» – дипломант фестивалю духовної та народної пісні

Успіхом увінчалась участь дитячого вокального ансамблю «Колорит» із міста Золочева у фестивалі духовної та народної пісні, що проходив минулої неділі, 9 липня, у Львівській парафії святого Івана Хрестителя Української греко-католицької церкви під назвою «Ой на Йвана…» з благословення архієпископа і митрополита Львівського Ігоря (Возьняка) та був присвячений 140 річниці з дня народження Миколи Леонтовича та 125-річчю з дня народження патріарха Йосифа Сліпого.

Талановиті золочів’яни, які вперше взяли участь у фестивалі такого формату, були серед сімнадцяти колективів (дитячих та дорослих), зокрема, й таких іменитих, як львівська народна капела «Галичина», народно-хорова капела «Заграва» львівського Будинку вчителя, чоловічий камерний хор «Галицька фермата» Львівського палацу культури ім. Гната Хоткевича, заслужена хорова капела України «Боян» львівського Національного університету ім. Івана Франка та інших, яких уже вшосте об’єднав духовний фестиваль. Про це ІА ZIK повідомила журналіст Галина Мельник.

За словами керівника ансамблю, вчителя музичного мистецтва ЗОШ І – ІІІ ступенів № 2 ім. Маркіяна Шашкевича та добре знаного і за межами Золочівщини керівника церковного хору Золочівського храму Святої Софії Нелі Мельник-Андріїв, слухачі того дня виокремили не лише вдало підібрану концертну програму золочівського колориту, а й вразились чистотою звучання та тембральним забарвленням дитячих голосів.

«Приємно й те, що нас приймали з теплотою і любов’ю і високо оцінили дитячі таланти та захоплення музикою», – підкреслила музичний керівник. – І, звичайно, сам за себе говорить і той факт, що гості фестивалю стали свідками освячення наріжного каменя під будівництво нового храму та вмурування капсули з фундаційною грамотою у його підвалини за участі архієпископа і митрополита Львівського Ігоря (Возьняка)».

Диплом фестивалю «За високий рівень хорового співу, збереження та примноження української духовної і народної спадщини», який вручили золочівському «Колориту» та його керівнику, спонукатиме юні таланти до подальшої творчості.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 03:43:35