понеділок, 10 липня, 2017, 10:04 Львів
Зі Львова продовжують вивозити перенакопичене сміття, – дані ЛМР та ОДА
Вивіз сміття у Львові. Фото: loda.gov.ua
Вивіз сміття у Львові. Фото: loda.gov.ua

За інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА, за минулу добу прибрали ще 22 перенакопичених контейнерних майданчики, загалом прибрали – 530.

Про це 10 липня інформує прес-служба ЛОДА.

Як повідомляється, ще залишаються перенакопиченими контейнерні майданчики, які обслуговує компанія «АВЕ-Львів». З метою оперативного усунення перенакопичення відходів до прибирання долучилися й інші перевізники ТПВ.

З контейнерних майданчиків, які були напередодні очищені від перенакопичення ТПВ, налагодили поточне вивезення відходів. Також проводять миття контейнерів з ТПВ та дезінфікують майданчики.

Нагадаємо, що 3 липня запровадили зважування всіх спецавтомобілів з ТПВ для ведення чітких розрахунків щодо кількості відходів, що утворюються у м. Львові та захороняють на полігонах.

Сьогодні роботи з ліквідації перенакопичення ТПВ на контейнерних майданчиках тривають.

За інформацією Львівської міськради, станом сьогодні на ранок у місті з 1237 майданчиків житлового фонду перенакопиченими є 199, що становить 16%. У розрізі районів: Шевченківський – 50 не вивезених майданчиків, Залізничний – 11, Франківський – 74, Сихівський – 64. Очищені всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах.

Серед бюджетних установ з 221 майданчика перенакопиченими є вісім майданчиків (з них: чотири – біля закладів освіти, чотири – біля закладів охорони здоров’я), а це 4% від загальної кількості.

На перевантажувальних станціях розміщено 3 тис. тонн не вивезеного сміття.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:59:22