понеділок, 10 липня, 2017, 13:37 Суспільство
«Добрий ZIK» здійснив мрію дружини відомого музиканта Ярослава Заміщака

Через страшне горе Наталя Заміщак залишилась сама із п’ятьма дітьми. Смерть чоловіка і батька – відомого диригента, хориста і скрипаля Ярослава Заміщака стала великим ударом для сім’ї. Попри біль, жінка займається вихованням синів і доньок, а також дбає про сиріт з дитячого будинку. У цьому вирі подій, найбільше Наталя Заміщак хоче нарешті відпочити разом із найріднішими.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

До журналістів проекту звернулась подруга сім’ї Мар’яна Качмар.

«Ніхто навіть не підозрював, що вони із Ярославом зустрічаються. Адже їхні відносини були такими прихованими, таємничими. Заручини Заміщаків стали для нас дуже приємною несподіванкою. Ми щиро раділи за таких гарних людей. Гадаю, вони прожили щасливих 11 років. Тепер Наталя сама. Але вона й далі притягує людей позитивом. Для мене вона завжди була втіленням ідеальної жінки, а після народження дітей – інтерпретацією найкращої у світі матір’ї», – розповідає про героїню програми Мар’яна Качмар.

За одинадцять років прожитих разом Наталя і Ярослав ще дужче покохали один одного. У них народилось п’ятеро чудових дітей. Проте рік тому чоловік пішов із життя.

«Я завжди дуже дякувала Богу, що знайшла половинку, про яку так давно мріяла. Ми розуміли одне одного не просто із пів слова, а з погляду. Ярослав дуже любив дітей. Для нього малеча і сім’я були на першому місці. Коли мені повідомили, що чоловік помер – не повірила, бо сподівалась, що це помилка. Я й досі не вірю у нашу втрату», – говорить Наталя Заміщак.

Після смерті Ярослава Наталя залишилася віч-на-віч зі смутком. Та не потонути у ньому їй допомогли діти. Для них в один момент вона стала і мамою, і татом, а ще, таким собі ангелом-охоронцем, якому вдається вслідкувати за п’ятьма одночасно.

«Ми дуже любимо свою маму. Не знаю, що б ми робили без неї. За нами складно вспіти. Наша матір може годувати сестричку, а братик тим часом на півшляху до розбиття вази», – говорить син Іван Заміщак.

Наталя звикла усіх оберігати та про всіх турбуватися, натомість забула про себе і свою мрію. Часу і коштів на її здійснення у жінки немає.

«Я б дуже хотіла поїхати разом з діточками на відпочинок. Кудись, де буде затишно і комфортно нам усім», – каже Наталя Заміщак.  

Журналісти програми допомогли Заміщакам здійснити таке просте, але потрібне бажання. Сім’я відправилась у один із кращих відпочинкових комплексів Карпат.

«Тут, серед гір мені якось спокійно і легко на душі. Хочеться зупинитися, нікуди не бігти. Тому що у мене зазвичай все поспіхом робиться: туди-сюди, дітьми піклуюсь. А в Карпатах я вдихаю повітря на повні груди, фізично і морально відпочиваю. Дуже дякую вам за втілення моєї мрії», – ділиться враженнями Наталя Заміщак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 01:18:39