Новини » Події 329

Путін заявив, що в Україні – русофоби

Президент РФ Володимир Путін звинуватив владу України у проведенні «русофобської політики».

Про це Путін заявив за після саміту G20 у Гамбурзі, – повідомляє Інтерфакс

«Інтереси російського і українського народів, я в цьому переконаний, повністю збігаються. Не збігаються лише інтереси сьогоднішнього керівництва України і деяких там політичних кіл сьогоднішньої України», – заявив він. 

За його словами, «і Росія, і Україна зацікавлені у співробітництві, у тому, щоб об’єднувати свої конкурентні переваги, розвивати свої економіки».

«Сьогоднішні українські колеги намагаються цим знехтувати... У них залишився лише один товар, яким вони успішно торгують – русофобія. І ще вони торгують політикою поділу Росії і України», – зазначив Путін. 

Також Путін заявив: вважає, що з президентом США Дональдом Трампом встановлено особисті відносини

«Трамп телевізійний дуже відрізняється від реального людини... Він абсолютно конкретний, адекватно сприймає співрозмовника, швидко аналізує, відповідає на поставлені питання і ті, що виникають в ході дискусії», – сказав Путін.

«Мені здається, що, якщо ми будемо будувати наші відносини, як пройшла наша бесіда вчора, то є всі підстави припускати, що ми зможемо хоча б частково відновити той рівень взаємодії, який нам потрібен», – додав президент.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News