Новини » Політика

Олексій Савченко: Сьогодні кримінальний світ скерований на економіку

У Миколаївській області вдалося розкрити всі резонансні злочини, вчинені стосовно активістів, та щодо питань, які мали системний характер.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Олексій Савченко, голова Миколаївської ОДА.

Гість програми розповів, що вдалося зробити за майже рік, відколи він очолив обласну державну адміністрацію на Миколаївщині.

«Сьогодні, практично за увесь період, відколи я працюю у Миколаївській області, ми маємо розкриті усі резонансні злочини, які були скоєні відносно наших активістів та інших людей та інших питань, які мали системний характер. Стосовно того, що багато хто розповідає про діяльність певних «кримінальних авторитетів», так, діяльність таких «авторитетів» є, вони відпрацьовуються», –зазначив Олексій Савченко.

Очільник Миколаївщини зауважив, що якщо раніше «кримінальні авторитети» брали на себе відповідальність за викрадення авто, крадіжок тощо.

«Але сьогодні кримінальний світ уже має інше походження, він більш направлений на економіку», – заявив Олексій Савченко.

Гість програми навів приклад щодо сектору АПК: з його слів, кожної весни у регіоні виникали проблеми щодо посівної кампанії, адже засіяні поля та зібраний потім урожай – це гроші, за які йшла боротьба. Цього року, запевняє Олексій Савченко, такої проблеми із посівною вже не було.

Коментуючи питання щодо ТОВ «Південний кар’єр», родовища пісків «Вознесенське» і надання ліцензії місцевому «кримінальному авторитету» Михайлу Титову, голова Миколаївської облдержадміністрації зауважив, що ОДА не має повноважень щодо надання ліцензування, натомість лише надає дозвіл на розробку проектно-технічної документації.

«Так, така проблема існувала. Я поставив це питання, запропонував обласній раді відмовити у наданні технічної документації, і обласна рада підтримала – одностайно, одноголосно, вона проявила свою позицію і відмінила раніше надане рішення про розробку технічної документації цього кар’єру. Тобто, питання закрите, його сьогодні вже не існує», – зазначив Олексій Савченко.

Loading...