Новини » Політика 8 липня, 2017, 1:10
Гусак: Нардеп Розенблат став жертвою боротьби кланів у бурштиновому «бізнесі»

Рішення регламентного комітету по нардепу Розенблату є наслідком боротьби кланів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (у будні 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) Володимир Гусак, нардеп від Опозиційного блоку.

У сьогоднішньому рішенні регламентного комітет я бачу лише підтвердженням моєї думки про боротьбу кланів. На Житомирщині є велика дірка і це бурштин. І там завжди йде певна боротьба. Скоріш за все, це голосування є відголоском цієї боротьби. Адже чим відрізняється ця справа від справи Полякова, ніхто пояснити не може. Ті самі слідчі дії, а Генпрокуратурі не повірили, і сказали, що треба дотримуватись закону. А сьогодні, у тій самій справі, але вже Розенблата. Кажуть, що вірять Луценку. Генпрокуратура цього разу пообіцяла, що вона буде дотримуватись закону. Оскільки вони вже 5 подант відхилили, то чомусь вирішили один раз прокуратурі повірити» –.

На переконання гостя студії, ситуація з поданнями на зняття недоторканності з нардепів виглядає, як піар-акція Генерального прокурора.

«Він діє не, як правник, як Генпрокурор, а діє як політик. У суспільстві дійсно є великий запит на боротьбу з корупцією. Особливо на боротьбу з корупцією в нинішній владі. Слід сказати відверто, що за останні три роки корупція в Україні стала гіршою. Більш того, люди дуже розчаровані, бо влада обіцяла, що буде чесною і зроблять кращу країні. За часів Януковича ніхто цього не обіцяв. Цього разу були дуже великі очікування», –.

Відтак, на думку політика, Луценко завалює парламент неякісними поданнями.

«Пан Луценко чудово розуміє, що не має ні відповідних знань, ні можливостей побудувати команду. Тому він направляє у парламент багато подань. Думаю він не хоче, щоб багато з цих подань дійшли до суду. Бо неупереджений суд ці справи відкине і вироків не буде. Тому, пану Луценку дуже зручно, коли він подає десяток подань, а Верховна Рада їх не підтримає. Далі пан Луценко каже, що хотів боротися, але депутати йому не дали. Думаю буде ще з десяток подань. Більшість з них будуть не підготовленими. До суду вони не потраплять і пан Луценко буде виглядати дуже добре. Думаю в нього такий політичний розрахунок», – переконаний Володимир Гусак. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 16:53 :54