Новини » Спорт 126

Збірна України з пляжного футболу стартує на етапі Євроліги-2017 в Португалії

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця оголосив склад команди, який на прибув до Португалії на свій перший етап Євроліги-2017.

Результат пошуку зображень за запитом

Збірна України з пляжного футболу / sportarena.com

У цьому сезоні наша команда буде захищати свій чемпіонський титул, який здобула в минулому році, пише офіційний сайт ФФУ.

Збірна України проведе два відбіркові етапи Євроліги-2017 – з 7 по 9 липня в Португалії та з 25 по 27 серпня в Німеччині.

Вісім кращих команд з 12-ти поїдуть на Суперфінал до Італії, який пройде в кінці серпня – на початку вересня.

На перший етап до Португалії тренерський штаб в особі Євгена Варениці і його помічника Миколи Костенка взяли наступних гравців:

Результат пошуку зображень за запитом

воротарі – Володимир Гладченко («Гріффін») і Тарас Коваленко (ХДС)

універсали – Максим Войток («Гріффін»), Іван Глуцький («Артур Мьюзік»), Андрій Євдокимов («Євроформат»), Юрій Щериця («Гріффін»), Ярослав Заворотний («Євроформат»), Дмитро Войтенко («Євроформат»), Максим Назаренко («Євроформат»), Андрій Пашко («Альтернатива»).

Звертає на себе увагу повернення після довгої перерви в збірну України лідерів столичного «Євроформату» Андрія Євдокимова та Максима Назаренко, які зараз знаходяться у відмінній формі.

Крім того відзначаємо дебютанта збірної – Андрія Пашко з «Альтернативи». Це гравець молодіжної збірної України, який здорово проявив себе на міжнародному молодіжному турнірі в Угорщині. За рекомендацією Миколи Костенка головний тренер нашої команди Євген Варениця вирішив перевірити здібності цього гравця на більш серйозному рівні – етапі Євроліги-2017 в Португалії.

 

 

Loading...
Loading...
Loading...