п'ятниця, 7 липня, 2017, 10:23 Львів
У Львові від сміття очистили вже 436 контейнерних майданчиків

За оперативною інформацією департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА, станом на 8 год. ранку у Львові прибрали від сміття 436 контейнерних майданчиків, що були перенакопиченими, вивезли – 6 605,6 тонн ТПВ.

Як повідомили у Львівській міськраді, не вивезеними залишаються 267 майданчиків житлового фонду (22% від загальної кількості) та 15 майданчиків біля закладів освіти та охорони здоров’я (7%). У розрізі районів: Шевченківський – 73 не вивезені майданчики, Залізничний – 11, Франківський – 71, Сихівський – 112. Очищені всі майданчики у Галицькому та Личаківському районах. Крім того, 3 тис. тонн сміття є на перевантажувальних станціях.

Левову частку із досі неприбраних сміттєвих майданчиків – 150 – обслуговує підприємство «АВЕ-Львів».

«Для усунення перенакопичення та відновлення роботи у звичайному режимі, компанії допомагають інші перевізники ТПВ, зокрема на сьогодні залучено для допомоги трьох. Компанія «АВЕ-Львів» працює в посиленому режимі, у найближчі декілька днів буде прибрано всі перенакопичені контейнерні майданчики», – запевнили в ЛОДА.

З метою ведення чітких розрахунків щодо кількості ТПВ, які утворюються у Львові та захороняють на полігонах/звалищах запроваджено зважування відходів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:59:40