live
Новини » Економіка 100

Суд відкрив провадження у справі про банкрутство «Енергомережі» Суркісів

Господарський суд міста Києва за позовом ПАТ «Одеська ТЕЦ» порушив провадження у справі про банкрутство ПрАТ «Холдингова компанія «Енергомережа».

Про це йдеться у відповідній ухвалі суду, інформує «Економічна правда».

Розпорядником майна «Енергомережі» суд призначив арбітражного керуючого Ольгу Дарієнко. За твердженнями ініціюючого кредитора у «Енергомережі» наявна непогашена заборгованість в розмірі 28,44 млн грн.

Заявлення грошових вимог кредиторів до боржника можливе протягом тридцяти днів від дня офіційного оприлюднення оголошення про порушення провадження у справі про банкрутство.

«Визнати грошові вимоги Публічного акціонерного товариства «Одеська ТЕЦ» до Приватного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Енергомережа» у розмірі 28 442 426,50 грн. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів», – йдеться в тексті ухвали.

 

«Ввести процедуру розпорядження майном Приватного акціонерного товариства «Холдингова компанія «Енергомережа», – сказано в ухвалі.

Нагадаємо, ці гроші були перераховані станцією в якості передоплати за газ, який «Енергомережа» зобов’язалася поставити ТЕЦ в рамках підписаного між ними договору №97 від 2 березня 2016 року.

Загальний бюджет цього контракту – 99,99 млн грн, в рахунок яких «Енергомережа» повинна була протягом 2016 року поставити станції 13,5 млн кубометрів (7380 грн/1 тис. кубів).

«Енергомережа» здобула популярність на ринку у 2014 році, коли проводила агресивну дисконтну скупку кредиторських зобов’язань промислових підприємств перед місцевими енергодистрибуційними компаніями. За півтора року роботи «Енергомережа» вивела з «Запоріжжя-», «Харків-» і «Черкасиобленерго» до 2 млрд грн.

Формальним власником ПАТ «Холдингова компанія «Енергомережа» числиться київський бізнесмен Дмитро Крючков. Його кураторами вважаються власники ФК «Динамо» (Київ) Григорій та Ігор Суркіси.

Нагадаємо, Крючков, що знаходиться в розшуку Інтерполу, заявив про плани компанії «Енергомережа» брати участь в приватизації державного ПАТ «Центренерго».

 

Loading...
Loading...
Loading...