Новини » Політика 7 липня, 2017, 17:14
Опоблоківець про подання ГПУ: Регламентний комітет відіграв свою роль у виставі

Усі подання ГПУ до Регламентного комітету ВРУ не готувалися таким чином, щоб отримати згоду Комітету та Ради. Це була вистава.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Гусак, народний депутат від Опозиційного блоку.

Гість програми вважає, що усі подання ГПУ до Регламентного комітету ВРУ не готувалися таким чином, щоб отримати згоду Комітету та Ради.

«Це – вистава. Регламентний комітет, у якому, дійсно, є фахові юристи, взяв свою участь і відіграв свою роль у цій виставі», – вважає опоблоківець.

На це народний депутат від БПП Дмитро Лубінець зауважив, що сьогодні під час голосування у Регламентному комітеті брав участь колега пана Гусака із Опоблоку, який проголосував позитивно щодо подання щодо Борислава Розенблата.

«Це теж елементи вистави», – заявив Володимир Гусак.

На його думку, Національне антикорупційне бюро України теж використовують, як елемент у клановій боротьбі.

Дмитро Лубінець на це заявив, що після того, як з України втік Янукович, у нас з’явилися два вороги – РФ та корупція у державі. Для того, щоб боротися із другим ворогом, який руйнує країну зсередини, було створено нові антикорупційні органи. А ось ситуація з покаранням корупції, яка, на думку обранця, нагадує риболовлю – спіймали, показали і відпустили – пов’язана з «недолугою ситуацією у судовій гілці влади» та невисоким рівнем підготовки людей, які готують подання, займаються оперативно-слідчими діями.

Нагадаємо, Регламентний комітет ВР» підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з народного депутата (БПП) Борислава Розенблата.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 22:49 :11