Новини » Політика 7 липня, 2017, 17:41
Лубінець: Якщо Розенблат зараз поїде за кордон, то нестиме політичну відповідальність

Народний депутат Борислав Розенблат і зараз має можливість поїхати за кордон. Але якщо він це зробить, то буде нести, перш за все, політичну відповідальність.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00–11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Дмитро Лубінець, народний депутат України (БПП).

Коментуючи засідання Регламентного комітету ВРУ цього тижня, під час яких розглядали подання ГПУ щодо народних обранців, гість програми зауважив, що усі п’ять рішень комітету щодо подань є різними. Зокрема, двома з них подання ГПУ визнали незаконними, невмотивованими, ще одним – що подання є законним, вмотивованим та вказали на одну прогалину. У четвер рішенням Регламентного комітету подання визнали законним, але в частині є необгрунтованим, а в п’ятницю – позитивне рішення.

«Я не знаю щодо двох рішень за понеділок та вівторок, але те, що всі інші Парубій у зал внесе, це на 100 відсотків», – зазначив Дмитро Лубінець.

Гість програми запевнив, що він голосуватиме за зняття депутатської недоторканності з вказаних обранців, за винятком нардепа Дейдея, позаяк подання щодо нього вважає незаконним та необгрунтованим.

Що ж до голосування Регламентного комітету щодо арешту та затримання нардепа Борислава Розенблата, під час якого голоси членів комітету розділилися, Дмитро Лубінець пояснив, що обранці виходили з того, чи є загроза, що Розенблат не приходитиме на допити до слідчих, чи не поїде з країни.

«П’ять народних депутатів оцінили ті аргументи, які наводила Генеральна прокуратура, а саме – просто фізична можливість поїхати за кордон. ГПУ наводила факти: людина заможна, у людини є бізнес за кордоном. Він і зараз може поїхати. Але якщо він це зробить, то буде нести, перш за все, політичну відповідальність. Після цього жодна політична сила не захоче мати у списках такого народного депутата», – вважає Дмитро Лубінець.

Нагадаємо, Регламентний комітет ВР» підтримав подання ГПУ на зняття недоторканності з народного депутата (БПП) Борислава Розенблата.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-12-05 21:56 :07