Новини » Політика 7 липня, 2017, 20:53
Гусак: До зняття недоторканності з нарепів справа не дійде

Голова Верховної Ради Андрій Парубій може не поставити в порядок денний питання щодо зняття недоторканності з нардепів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (у будні 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив Володимир Гусак, нардеп від Опозиційного блоку, відповідаючи на запитання про голосування щодо подань Генпрокуратури.

«Я буду дуже здивований, якщо Верховна Рада проголосує зняття депутатської недоторканності з будь-якого нардепа, який розглядався на регламентному комітеті. Більше того, я не впевнений, що спікер Андрій Парубій взагалі буде ставити ці питання в порядок денний. По більшості подань вони виглядають не дуже фахово підготовленими. Якщо розглядати кожне подання, яке не було прийняте регламентним комітетом, це півтори-дві години роботи Верховної Ради. Результат можна очікувати заздалегідь», – вважає пардеп Гусак.

Водночас, гість студії також не вірить, що Рада зніме недоторканність з Розенблата, яке підтримав комітет.

«З Розенблатом важко передбачити, як буде розвиватись боротьба кланів. А в кланів, там правила не такі, що людина має сісти за грати. Я буду дуже здивований, якщо Верховна Рада проголосує, що з нього буде знято недоторканність. Проте не думаю, що після цього Розенблат зможе продовжувати політичну кар’єру. Йому завадить український народ, який дасть свою оцінку на виборах», – зазначив Володимир Гусак.

Водночас нардеп не відповів на запитання, чи проголосує за зняття недоторканності з Розенблата, сказавши, що все вирішить фракція.

«Ми це питання розглянемо на фракції, послухаємо свого колегу з регламентного комітету. Оскільки це дуже важлива справа, ми додатково вивчимо матеріали справи і на підставі цього приймемо рішення. По інших кандидатах так само», – каже пан Гусак.

До слова, нардеп Гусак назвав позитивне рішення регламентного комітету по нардепу Розенблату – боротьбою кланів. «У сьогоднішньому рішенні регламентного комітет я бачу лише підтвердженням моєї думки про боротьбу кланів. На Житомирщині є велика дірка і це бурштин. І там завжди йде певна боротьба. Скоріш за все, це голосування є відголоском цієї боротьби. Адже чим відрізняється ця справа від справи Полякова, ніхто пояснити не може. Ті самі слідчі дії, а Генпрокуратурі не повірили, і сказали, що треба дотримуватись закону. А сьогодні, у тій самій справі, але вже Розенблата, кажуть, що вірять Луценку», – переконаний нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-19 02:41 :15