Новини » Політика

Доведено, що Олесь Довгий мав вигоду з «дерибану» землі у Києві,– Найєм

Зараз вже доведено, що Олесь Довгий мав вигоду з «дерибану» землі у Києві. Адже Жуків острів був розданий всій українській еліті. І тоді, саме за рахунок цього пан Довгий залишився на посаді секретаря Київської міської ради.

Про це у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30) на телеканалі ZIK заявив Мустафа Найєм, народний депутат України (фракція «БПП»).

«Якщо пан Довгий разом з комісією земельних питань КМДА та разом із паном Супруненком, це я припускаю зараз, готували конкретні рішення Київради, а потім вони там приймалися, а він підписував, то вибачте, можна сказати, що Довгий тут не винний? Але, якщо буде очна ставка пана Довгого із представниками земельної комісії, які скажуть, мовляв, так, приходив Довгий та вимагав саме такого проекту рішень, але, щоб це зробити, тобто цю очну ставку, нам потрібно зняти недоторканність», – зауважив гість програми.

Нагадаємо, 20 червня керівник САП Назар Холодницький підписав подання на зняття депутатської недоторканності з народного депутата групи «Воля Народу» Олеся Довгого за фактом незаконного виділення земель у Києві в 2007 році. Однак, Мустафа Найєм зазначив, що нардеп Олесь Довгий не визнає жодного звинувачення щодо себе.

«Вибач, можливо правий і ти. Але у такому випадку піди та дай докази, піди на очну ставку, покажи документи, нехай у тебе проведуть обшук і все буде добре. Зокрема, все буде добре, якщо доведуть, що ти був ні при чому, що ти, як чесний політик був за киян, а не відстоював власні інтереси», – акцентував гість програми.

Та попри це, Мустафа Найєм каже, що Олесь Довгий таки мав користь із виділення земель у Києві в 2007. Найєм запевнив, що саме це вже доведено.

«Зараз вже доведено, що Олесь Довгий мав вигоду з «дерибану» землі у Києві. Адже Жуків острів був розданий всій українській еліті. І саме за рахунок цього Довгий залишився на посаді, Черновецький тоді був мером, а Супруненко – секретарем»,– акцентував Мустафа Найєм.

Loading...