Новини » Львів 6 липня, 2017, 13:38 блоги
У Львові з’явився господар… і лиха свекруха

У Львові знову відчутна господарська рука. Тепер, замість того, аби рахувати дні до початку сміттєвого апокаліпсису, можна насолоджуватись поступовим наведенням порядку.

Все змінилось протягом останнього тижня, відколи вирішенням проблеми залежаного на міських майданчиках сміття зайнялась область, точніше ОДА. Тепер проходячи повз контейнери все більше львів’ян не бачить і не нюхають кучугур тижнями невивезених відходів. Приємно, і не лише мені. Як підтвердження, сьогодні вранці почув розмову між людьми, які були вражені, що їхні контейнери зі сміттям порожні.

Та водночас, я зауважив ще дещо в інформаційному полі Львова. Якщо раніше в мерії акцентували увагу на тому, як вони попри всі «блокади» та «зашморги» займаються вивезенням сміття, то тепер щодня читаємо, скільки тонн ще не вивезено. А один із чиновників міськради днями уїдливо зауважив, що, мовляв, не радійте завчасно, бо ж львів’яни знову нанесуть сміття на майданчики. До чого це було сказано, я не зрозумів, бо ж ЛОДА вимушено прийняло на себе зобов’язання виконувати роботу команди міського голови Садового протягом двох років, а не на тиждень чи два. Тож замість вдячності, міська влада повела себе як «лиха свекруха», в якої «невістка» була винна, що сміття не вивозилось, а тепер в опалі, бо не вивезла все за одну ніч.

Якби там не було, але, схоже, у Львова з’явилась достойна альтернатива Андрію Івановичу Садовому на найближчих виборах міського голови. Гадаю, ми вже достатньо наїлися демагогії та скиглення, що хтось щось не дає, та скучили за господарем, який наведе лад не лише зі сміттям, але і з громадським транспортом, житлово-комунальною сферою, туристичною інфраструктурою нашого чарівного міста.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 13:25 :35