Новини » Суспільство

Львівський живописець Михайло Сидоренко представив у Києві виставку «Спокуса»

Картина львівського живописця Михайла Сидоренка. Фото: fulbright.org.ua

У виставковій залі офісу Програми імені Фулбрайта у Києві відкрилася виставка львівського живописця Михайла Сидоренка під назвою «Спокуса». Оглянути роботи художника можна до 5 серпня.

Михайло Сидоренко – відомий художник сучасного пейзажу, жанрової сцени, міського пейзажу та ню. Його роботи представлені в приватних колекціях України, Франції, Швейцарії, Люксембургу, США, Великобританії, Австралії, Китаю та Росії. Крім того, в художніх колекціях La Salle museum (Філадельфія, США), колекції Norwell Reece (США), Українського музею (Нью-Йорк, США), Національного музею у Львові (Україна), Львівської Національної галереї мистецтв (Львів, Україна), Палацу Антоновичів (Львів, Україна) та ін.

«Михайло Сидоренко не концептуальний художник – він живописець. На його та мою втіху він не прагне стати оригінальним, і тому вільний від впливів, що могли б стати руйнівними для всього важливого в його творчості. Палітру Михайла Сидоренка неможливо сплутати з іншими, бо вона є характерна своїм особливим поєднанням синїх, червоних та жовтих. Колір в його полотнах є сугестивним. Техніка виконання експресивна, а поверхня картин має рельєфну текстуру письма. Його полотна сповнені атмосфери та світла. [...] Художник молодий та сповнений сил, і вже має міжнародне визнання і успіх. Ми не можемо очікувати нічого іншого, аніж того що його творчість стане ще кращою як витримане вино найвищої якості. Його теперішнє виглядає гарним, а майбутнє світлим, як його найкращі полотна», – написав про львівського живописця Бернар де Волф, історик мистецтва та художник, що живе в Амстердамі та Парижі

«Спокусу» Сидоренка у Києві експонуватимуть до 5 серпня.Loading...