середа, 5 липня, 2017, 12:25 Львів
У ЛОДА закликають повідомляти про завалені сміттєві майданчики Львова
Гори невивезеного сміття у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK
Гори невивезеного сміття у Львові. Фото: Микола Тис/ZIK

На офіційному сайті ЛОДА сьогодні оприлюднять перелік майданчиків, з яких ще не вивезено сміття. Мешканців просять повідомляти, якщо у переліку не виявиться завалених сміттєвих майданчиків у їх мікрорайоні.

Про це 5 липня на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«На сьогодні у Львові, за даними перевізників, залишаються переповненими 205 майданчиків. Проводиться активна робота з їх очищення. Сьогодні на сайті ЛОДА буде розміщено перелік майданчиків, які на сьогодні не очищені. У мене велике прохання до мешканців Львова, щоб вони телефоном повідомляли департамент житлово-комунального господарства, якщо їх майданчик не включений у цей перелік. Потрібно телефонувати за номером 276-17-94», – повідомив Н.Романчук.

З його слів, чотири перевізники налагодили систематичне вивезенняльвівського сміття, у тому числі поточного. «Є проблема із перевізником AVE-Львів, який на сьогодні має найбільше переповнених майданчиків. Зараз мобілізуємо сили інших перевізників, щоби максимально допомогти їм», – зауважив Н.Романчук.

Посадовець також зазначив, що відбуваються візити в інші області України, зустрічі з керівниками полігонів. «Уже маємо попередні домовленості про те, що інші області долучаться до допомоги Львову. Активно допомагають полігони Львівської області», – додав він.

Започатковано зважування сміття, яке вивозиться зі Львова. «За день роботи ваг видно, що ті об’єми сміття, які зазначаються Львівською міськрадою насправді не дуже відповідають дійсним обсягам. Найближчим часом будемо мати конкретні дані щодо вивезення», – зазначив Н.Романчук.

За даними ЛОДА, 82% перенакопиченого сміття вже вивезено зі Львова. До контролю за вивезенням сміття та коштами залучатимуть активістів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 15:30:48