середа, 5 липня, 2017, 15:50 Регіони
Сесія Берегівської міської ради не розглянула питання про львівське сміття

У Берегові не розглянули питання львівського сміття. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав міський голова закарпатського Берегова Золтан Бабяк.

«Сьогодні відбулося засідання 23 сесії Берегівської міської ради VII скликання. Розпочалося воно зі скорботної хвилини мовчання за загиблим у зоні АТО берегівським військовослужбовцем Володимиром Бричаком. Перед розглядом порядку денного було зачитано лист-звернення від міського голови Львова Андрія Садового, що містив прохання допомогти у захороненні твердих побутових відходів на міському полігоні. Однак звернення було відхилено і не включено у порядок денний», – йдеться на сторінці міського голови.

Серед питань, що стосувалися економіки, благоустрою, соціальної сфер життєдіяльності міста, депутати підтримали і рішення про викуп земельної ділянки для суспільних потреб з метою її передачі для будівництва об’їзної дороги.

Ще одне питання, про погодження клопотання ПАТ «Берегівський кар’єр» на оформлення акту надання гірничного відводу розсташованого на околиці с. Кідьош, буде розглянуте після додаткового вивчення пакету екологічих експертиз.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-18 03:58:29