Новини » Львів

Чиновник ЛОДА про львівське сміття на Прикарпатті: Це провокації певної політичної сили

Фото: galka.if.ua

Факти незаконного скидання львівського сміття в інших областях перевіряє поліція. У Львівській ОДА підозрюють, що це провокації певної політичної сили.

Про це 5 липня на брифінгу повідомив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

«Усе сміття, яке вивозиться за координації Львівської ОДА, вивозиться на законних основах і під контролем. Усі договори з полігонами проходять попереднє погодження у департаменті ЖКГ. Без мого підпису жодне сміття у рамках нашої діяльності не вивозиться», – повідомив Н.Романчук.

«Щодо фактів скидування сміття в інших областях, там працює поліція. Попередньо, є бачення, що певна політична сила хоче внести деструктив у роботу з вивезення сміття», – додав посадовець.

Н. Романчук зауважив, що йому відомо про скидання сміття на Прикарпатті. «Про це дізналися з преси. У телефонному режимі нам повідомляли працівники Івано-Франківської ОДА. Наша поліція отримала відповідне доручення від голови ЛОДА і спільно з івано-франківською поліцією працюють над цими порушеннями», – повідомив керівник департаменту.

З його слів, наразі сміття зі Львова офіційно приймають 15 полігонів із 20, які є на Львівщині. Інші області готові допомагати та приймати львівське сміття, однак до них раніше ніхто не звертався.

«Мені було дивно, чому досі до них не їздили представники Львівської міської ради і не домовлялися з ними про допомогу Львову. На сьогодні є низка областей, які готові укласти угоди», – сказав Н.Романчук.

Як повідомлялося, у селі Микитинці Івано-Франківської міськради скинули близько 120 тонн львівського сміття.

Місцеві ЗМІ інформують, що після кількох таких випадків на в’їзді в Івано-Франківську область поліція поставила цілодобові заслони та перевірятиме великовагові автомобілі.

Loading...