Новини » Львів 4 липня, 2017, 14:07
Територія ТЕЦ-2, де планується сміттєвий завод, належить громаді Львова, – чиновник ЛМР
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK
Територія ТЕЦ-2 у Львові, де збудують сміттєпереробний завод. Фото: ZIK

У Львівській міськраді заперечують, що територія ТЕЦ-2, яку Львів розглядає для будівництва сміттєпереробного заводу, місту не належить.

Про це 4 липня на брифінгу заявив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

«Земельна ділянка на ТЕЦ-2 з 1976 чи 1978 року державним актом передана «Львівтеплоенерго». Вона належить «Львівтеплоенерго», а отже громаді Львова, – повідомив С.Бабак.

З його слів, на цій території планується сміттєпереробний завод, де буде сортування, компостування і спалювання. «Вже є техніко-економічне обґрунтування на усі три частини, і розробляється проект», – повідомив С.Бабак.

Як повідомлялося, заступник голови ЛОДА Ірина Гримак повідомила, що територія ТЕЦ-2, яку французькі експерти визначили придатною для будівництва сміттєпереробного заводу для Львова, насправді Львову не належить, а перебуває у оренді «Львівтеплоенерго».

«ТЕЦ-2 – це територія, яка розміщена за межами Львова на території Сороки-Львівської сільської ради Пустомитівського району», – повідомила І.Гримак.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:39 :25