понеділок, 3 липня, 2017, 9:57 Львів
На Сколівщині тимчасовий перевізник не виконує умови договору

У Сколівської у районі перевізник, якому надано тимчасові дозволи на обслуговування маршрутів, не виконує умови договору.

Про це йшлося під час наради, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Ярослав Лепісевич, на якій обговорено проблемні питання пасажирських перевезень на території району. Про це ІА ZIK повідомили у Сколівській райдержадміністрації.

Участь в обговоренні взяли перевізники, депутати районної ради, голови сільських рад, депутати, представники активу громад с. Плав’я, с. Верхнячка, c. Жупани, с. Задільсько, с. Завадка, с. Труханів, с. Підгородці.

Проблемна ситуація виникла у зв’язку з розірванням угод з обслуговування автобусних маршрутів ПП «Транс-Спорт» та видачею тимчасових дозволів на обслуговування маршрутів Стрийському АТП.

Присутні мешканці населених пунктів району висловили незадоволення якістю перевезень автобусними марштурами Стрийського АТП: зрив рейсів, скорочення маршрутів та самовільна зміна графіків руху та схеми руху автобусів, перевезення пасажирів транспортними засобами в незадовільному технічному стані. Основна увага громадськості була акцентована на самовільному зменшенні перевізником маршрутів до м. Стрий.

Відповідно, представники громад вимагали відновлення прямих автобусних маршрутів з населених пунктів району безпосередньо до Львова, зокрема, видачі тимчасових дозволів на пасажирські перевезення приватним перевізникам, які обслуговували маршрути по угоді з ПП «Транс-Спорт».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 09:42 :13